HAFTANIN HERGÜNÜ

09:00 - 20:00

HEMEN ARA

0 (216) 419 80 90

İLETİŞİM & RANDEVU 0 (216) 419 80 90

Bayilik

BAYİ BİLGİLENDİRME

My Oto Expertiz Türkiye de 2.El araç pazarında satış işlemlerinde yaşanan riskleri en aza indirmek üzere bu yola çıkmıştır. Araç ekspertiz işinin Türkiye de kurucusu ve öncüsü olmuştur. Profesyonel bakış açısı ve uzman kadrosuyla müşterimize en mükemmel bağımsız oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Sizde Umran ailesine katılmak isterseniz Türkiye’nin yada Orta Doğu’nun herhangi bir yerinde bayimiz olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

My Oto Expertiz Bayisi olmak isteyen aday, öncelikle kendi isteklerini, potansiyelini ve yola çıkıştaki amaçlarını iyi değerlendirmelidir. Aşağıdaki sorulara gerçekçi yanıtlar vermeli, buna göre riskler üstlenmelidir.

Becerileriniz

  • Yapacağınız işle ilgili bir tecrübeniz var mı?
  • İşin gereği olan teknik becerilere sahip misiniz?
  • İşinizde tasarruf sağlayacak defter tutma, grafik çalışma, tamirat, inşaat gibi becerilere sahip misiniz?
  • İşe kendinizden katacağınız neyiniz olduğunu düşünüyorsunuz?

Deneyiminiz

  • Geçmişte benzer bir iş kolunda profesyonel olarak çalıştınız mı?
  • Geçmişte kendi işinizi yaptınız mı?

Bayilik alırken kiminle muhatap olduğunuza dikkat edin!

Size satan kişi satıştan prim alan bir satış elemanı mı, bir daha yüzünü görmeyeceğiniz bir aracı mı, işin sahibi mi, yıllarca içinde bulunmuş bir üst düzey yetkili mi, kendi yerini devreden bir işletmeci mi, her zaman bayilik alanlarla çalışan bir kuruluş mu tam olarak öğrenin. Sizi kandırır ve zarar etmenize neden olursa ne kazanacak, ne kaybedecek? Daha önce bayilik sattıkları aldıkları bilgiden ve sağladıkları ticari sonuçtan memnun mu? Sonradan ilişkiniz sürecek mi, üzerinde bir yaptırımınız var mı? Memnun kalmamanız halinde iş size yük haline gelirse sizi bu yükten kurtarabilir mi? Sonradan ondan ne gibi bir talepte bulunabilirsiniz? Bunları anlayın.

Sistem hakkındaki bilgileri aldığınız kişilerin işe ne kadar vakıf olduğunu, bilgilerin yaşanmış olaylara mı dayandığını, kulaktan dolma bilgiler mi olduğunu, bir başkasının süzgecinden geçip mi verildiğini, ne derece doğru olduğunu araştırın.

Bayilik için daha detaylı bilgi almak ve başvuru için hemen arayabilirsiniz.

0 (216) 419 80 90
Logo

My Oto ekspertiz araç alırken yanılmayı zaman kaybını ve Araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır. Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur.
Konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti yapılmakta ve bu işlemler raporlar halinde müşterilerimize sunulmaktadır.
My Oto ekspertiz, 2009 yılından beri otomotiv Sektöründe faaliyet gösteren, tecrübemiz doğrultusunda Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2015 yılında fark ederek ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan tam teşekküllü Profesyonel bir kuruluştur.

0 (216) 419 80 90

info@myotoexpertiz.com

Mehmet Akif Mh. Atatürk Cd. 46 Sultanbeyli